6 кл Әдебиет ҚМЖ 1 тоқсан ТОЛЫҚ 2024 2025
6 кл Әдебиет ҚМЖ 1 тоқсан ТОЛЫҚ 2024 2025
✓
Бекітемін:____________ Қысқа мерзімді жоспар Бөлім: 6-сынып Қазақ әдебиеті 1-сабақ 1 – бөлім: Туған жерім -аялы алтын бесігім Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : Күні: Сынып: 6 Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: Сабақтың
05 окт 2025
6 кл Әдебиет ҚМЖ 1 тоқсан ТОЛЫҚ 2024 2025
Бекітемін:____________ Қысқа мерзімді жоспар Бөлім: 6-сынып Қазақ әдебиеті 1-сабақ 1 – бөлім: Туған жерім -аялы алтын бесігім Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : Күні: Сынып: 6 Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: Сабақтың мақсаты Құндылықтарға баулу Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Шыншыл ертегілер. «Аяз би» ертегісі. Сюжеті, фабуласы. 6.1.1.1- әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтау; 6.2.1.1- шығарма композициясындағы белгілі бір эпизодтың алатын маңызына негіздеме жасау; Әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтай алады, шығарма композициясындағы белгілі бір эпизодтың алатын маңызына негіздеме жасай алады. • Бірлік және Ынтымақ • Әділдік және Жауапкершілік Сабақтың барысы Сабақтың кезеңі/ уақыт Сабақтың басталуы 5 минут Сабақтың ортасы 5 минут Педагогтің әрекеті Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. Психологиялық көңіл күй тудыру және стикерлер арқылы сыныпты топтарға біріктіру Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Ойтүрткі 1.Қалай ойлайсың? Әдебиет дегеніміз не? «Әдебиет» сөзі қандай мағынаны береді? 2. Халық ауыз әдебиеті дегенді қалай түсінесің? Неліктен «халық ауыз әдебиеті» деп аталған? 3. Ауыз әдебиетіне жататын қандай ауыз әдебиетінің түрлерін білесің? Мұғалім түсіндірмесі Білім алушының әрекеті Бағалау Ресурстар Психологиялық ахуал «Айна» Оқушылар «Аяз би» жұптасып, бір-біріне ертегісінен қарама-қарсы тұрады алынған (немесе партада отырып Талқылау кезінде мәтін оқушылардың та болады). Олардың айтылған пікірлері бөліктері біреуі қолдарымен, мен көзқарастары http://my.mai аяқтарымен, денесімен, l.ru/communi ауызша бет-әлпетімен әртүрлі мадақтау арқылы ty/fairy_tales қимылдар жасайды, ал _/3D89E7B0 бағаланып, екінші оқушы оларды DDF6C2DE. айна секілді қайталайды: сабақтың келесі html оңды сол қылады, солды кезеңінде белсенді оң жасайды. Бір минуттан қатысуына ынталандырады кейін оқушылар Жарайсың! рөлдерімен алмасады. http://el.kz/ Керемет шешім! Ойлы шешім! m/articles/vi Мұндай
Педагогическая платформа для учителей
- Дeлиcь в coциaльныx ceтяx КТП СОР СОЧ
Идeaльнoe peшeниe для пeдaгoгoв, кoтopыe готово пoвыcить cвoю кoмпeтeнции в oблacти пeдaгoгичecкoгo мacтepcтвa. Мы предоставляем доступ к разнообразным образовательным материалам, включая КТП (календарные планы), СОР (суммативное оценивание за раздел), СОЧ (суммативное оценивание за четверть), тематическое планирование учебного материала на год, поурочным планам КСП, а также суммативную оценку по разделам и четвертям. Все эти ресурсы помогут вам повысить эффективность вашей работы и улучшить качество обучения ваших учеников.