9 сынып Қазақ тілі ҚМЖ 1 тоқсан 2023 2024ж
9 сынып Қазақ тілі ҚМЖ 1 тоқсан 2023 2024ж
✓
Бекітемін_________ Бөлім: Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты: Күні: Сынып: 9 Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: Сабақтың мақсаты Қысқа мерзімді жоспар Қазақ тілі 1-сабақ 1-бөлім: Мәңгілік Ел – мұратым Стилистика
05 окт 2025
9 сынып Қазақ тілі ҚМЖ 1 тоқсан 2023 2024ж
Бекітемін_________ Бөлім: Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты: Күні: Сынып: 9 Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: Сабақтың мақсаты Қысқа мерзімді жоспар Қазақ тілі 1-сабақ 1-бөлім: Мәңгілік Ел – мұратым Стилистика Шілдебаева Жанар Төлешбайқызы 04.09.2023ж Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Тәуелсіздік таңы 9.1.1.1 мәтін мазмұны бойынша дайындалған сұрақтарға болжаммен жауа түпнұсқамен салыстыру; 9.4.1.1 мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жаз Мәтін мазмұны бойынша дайындалған сұрақтарға болжаммен жауап беріп, түпнұсқамен салыстыра алады; мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жаза алады. Сабақтың барысы Сабақтың Педагогтің әрекеті кезеңі// уақыты Сабақтың Оқушылармен амандасу, қатысуын басталуы түгендеу. 5 минут 1.Психологиялық ахуал қалыптастыру 2.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Ой шақыру 1-тапсырма. «Тірек сөздер» стратегиясы 6 минут бойынша тақтаға бірнеше тірек сөздер жазылады. Ой шақыру сұрақтары қойылады. 1.Бүгінгі тәуелсіз қазақ елінің негізі қай кезде қаланды? 2. Тәуелсіздік жолында күрескен қандай тұлғаларды білесің? 2-тапсырма. Сабақтың Топтық жұмыс ортасы 1. Мәтінді мұқият мұқият тыңдаңыз. 10 минут Сұрақтарға жауап беріңіз. Мәтінде не туралы айтылды? Онда халықтың тарихындағы қандай кезең туралы сөз болып отыр? «Ақшаңқан шаңырақ қанша шайқалғанымен құламай, керегесін кеңейтіп, іргесін бекітті» деген сөйлемді қазақ халқының тағдырымен қалай байланыстырар едің? Болжап айт. «Автор қазақ жері мен тұрмысын суреттеуде қандай көркемдегіш құралдарды қолданған? Оқушының әрекеті Психологиялық ахуал -Салем достым! (амандасады) -Сен қалайсың? (иықтарынан қағады) -Қайда болдың? (құлақтарынан тартады) -Мен сені сағындым! (қолдарын жүректеріне қояды) -Сен келдің! (қолдарын жаяды) -Жақсы болды! (құшақтайды) Қойылған сұрақтарға жауап береді. Тыңдаған мәтіндегі тірек сөздерді жазады. Мәтін мазмұнын ұйыстырудағы мәнін айтады. Бағалау Оқушылардың психолигиялық ахуал
Педагогическая платформа для учителей
- Дeлиcь в coциaльныx ceтяx КТП СОР СОЧ
Идeaльнoe peшeниe для пeдaгoгoв, кoтopыe готово пoвыcить cвoю кoмпeтeнции в oблacти пeдaгoгичecкoгo мacтepcтвa. Мы предоставляем доступ к разнообразным образовательным материалам, включая КТП (календарные планы), СОР (суммативное оценивание за раздел), СОЧ (суммативное оценивание за четверть), тематическое планирование учебного материала на год, поурочным планам КСП, а также суммативную оценку по разделам и четвертям. Все эти ресурсы помогут вам повысить эффективность вашей работы и улучшить качество обучения ваших учеников.