Педагогическая копилка

қазақ тілі 1-4 сабақтар қмж қб

Білім беру ұйымының атауы Пәні: Бөлім: Педагогтің аты-жөні: Күні: Сынып: Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты: Қысқа мерзімді жоспар Қазақ тілі Тіл және сөйлеу 02.09.2024ж 2«А» Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: 1-сабақ.Сөйлеу дегеніміз не? 2.1.1.1 тыңдаған материал бойынша түсінбеген сөздерін белгілеу,мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап беру: 2.1.3.1 күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысу -сөйлеу туралы білімдерін еске түсіреді,мәтін мазмұны бойынша қойылған сұрақтарға жауап береді. - күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарға байланысты сөйлеу мәдениетін сақтап, диалогке қатысады. Білу және түсіну. Қолдану. Сабақтың мақсаты/Бағалау критерийлері Ойлау дағдыларының деңгейі Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу. Құндылықтар Сабақтың барысы Сабақтың Педагогтің әрекеті Оқушының әрекеті кезеңі// уақыты І.Ұйымдастыру кезеңі: Сабақ Оқушылар өлеңді тың басы 1.Сәлемдесу. мұғалімнің көмегімен 2.Оқушыларды түгендеу 5 минут хормен айтады. Қол алысып, кәне, біз, Достасайық бәріміз. Айтарым бар сендерге, Тез тұрыңдар шеңберге. Қандай жақсы бір тұру, Достарменен бір жүру! Қандай жақсы дос болу! Алғашқы хат өлеңін түсініп оқы. Өткенді пысықтау «Сұрақ-жауап» әдісі арқылы өткен сабақты пысықтау. 1.Сөз таптарын ата. 5 минут 2.Зат есім дегеніміз не? Тапсырманы орындайды 3.Сын есім дегеніміз не? 4.Сан есім дегеніміз не? 5.Етістік дегеніміз не? Тақырып- Бағалау Ауызша мадақтау жүреді Дескриптор -сұрақтарға жауап береді. «Домбыра» әдісі арқылы өзін-өзі бағалау. 1-балл Ресурстар
Открыть полную версию