Педагогическая копилка

10 кл қазақ тілі ҚМЖ ҚГБ ТОЛЫҚ 1 тоқсан

Бекітемін:_________ Қысқа мерзімді жоспар 1-бөлім: Тіл және алаш идеясы. Сөз мәдениеті Бөлім: Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : Күні: Сынып: 10 Сабақтың тақырыбы Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары Сабақтың мақсаты Құндылықтарға баулу Сабақтың кезеңі/ уақыт Сабақтың басталуы 5 минут 8 минут Қазақ тілі 1-сабақ Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Тіл идеясы 10.1.1.1 мәтін үзінділері бойынша болжам жасау, өз біліміне сүйеніп тақырыпты жалғастыру; 10.3.4.1 қажетті клишелер мен лексикалық құрылымдарды қолданып, көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жазу ("келісу, келіспеу" эссесі); 10.4.1.1 мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жазу Мәтін үзінділері бойынша болжам жасай алады. Өз біліміне сүйеніп тақырыпты жалғастыра алады. Қажетті клишелер мен лексикалық құрылымдарды қолданып, көтерілген мәселе бойынша өз ойын дәлелдеп эссе жаза алады. Мәнмәтін бойынша тілдік бірліктерді орфографиялық нормаға сай жаза алады. •Тәуелсіздік және Отаншылдық • Бірлік және Ынтымақ • Әділдік және Жауапкершілік Сабақтың барысы Педагогтің әрекеті Білім алушының әрекеті Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. Психологиялық ахуал «Өмір ұраны» Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; Ой шақыру Берілген суреттің бүгінгі тақырыпқа қандай қатысы бар деп ойлайсың? Тыңдалым мәтіні не туралы болуы мүмкін? Психологиялық ахуал «Өмір ұраны» Талқылау кезінде Әр қатысушы өзінің оқушылардың өмірдегі ұранын қағазға айтылған пікірлері жазып, қағаздар мен көзқарастары араластырылады. Содан соң ауызша біртіндеп оқылады. Басқалар мадақтау арқылы оқылған ұранның кімнің бағаланып, сабақтың өмірлік ұстанымы екенін келесі кезеңінде табу керек. Оқушылардың белсенді қатысуына бір-бірін қаншалықты ынталандырады білетінін анықтау үшін, Жарайсың! бірін-бірі жақынырақ тану Керемет шешім! үшін жүргізуге болады. Ойлы шешім! Мұндай ойлы пікірлерді ешқашан Берілген суреттің бүгінгі естімеппін! тақырыпқа қандай қатысы барына болжам жасайды. Мәтін үзінділері бойы
Открыть полную версию