Педагогическая копилка

5кл қазақ тілі толық ҚМЖ 4 тоқсан 2024 2025

Бекітемін: _____________ Бөлім: Педагогтің тегі, аты, әкесінің аты : Күні: Сынып: 5 Сабақтың тақырыбы: Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары: Сабақтың мақсаты Құндылықтарға баулу Қысқа мерзімді жоспар 9. Аспан әлемінің құпиялары. Морфология Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны: Сырлы да сиқырлы аспан әлемі 5. 1. 4. 1 тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтау 5. 4. 4. 4 сан есімнің мағыналық түрлерін ажырата білу, сан есімді зат есі қолдана білу; Тірек сөздер мен жетекші сұрақтар арқылы негізгі ойды анықтай алады. есімнің мағыналық түрлерін ажырата біледі, сан есімді зат есім орнына қолд алады. Құндылық: бірлік және ынтымақ -басқалармен жағымды қарым-қатынас орната білу және қоғамдық өмірге үле Құндылық: жасампаздық және жаңашылдық -тапсырмаларға шығармашылықпен қарайбілу, өз шешімдері мен идеяларын ұ білу; Сабақтың барысы Сабақтың Педагогтің әрекеті кезеңі// уақыты Сабақтың Оқушылармен амандасу, қатысуын басталуы түгендеу. 5 минут 1.Психологиялық ахуал қалыптастыру «Атомдар мен молекулалар» 2.Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру; 1-тапсырма 1.Аспан әлемі сендерді қызықтыра ма? 2.Аспандағы қай жұлдыздың атын білесіңдер? 3. «Жұлдыз жорамалға» сенесіңдер ме? Неге? 4. Бабаларымыз аспанға қарап ауа райын қалай бақылаған? 4-тапсырма (оқулықтан) Сабақтың ортасы 10 минут Қазақ тілі 1-сабақ Мәтіндегі тірек сөздерді тауып, «FILA» әдісі арқылы мәтіндегі тірек сөздерді тауып жазып, негізгі ойды анықтаңдар. Сұрақ құрастырыңдар. 1-топ: Ғ (факт/дерек) мәтіннен тірек сөздерді теріп жазыңдар 2-топ: I (идея, негізгі ой) Мәтіннің негізгі ойын анықтаңдар. 3-топ: L (логикалық сұрақтар) Мәтінге қатысты екі сұрақ құрастырыңдар. 4-топ: А (Жоспарлы ісәрекет) Омар Һайам жасаған күнтізбе мен біз қолданып жүрген Григориан күнтізбесінің айырмашылығын анықта. Оқушының әрекеті Психологиялық ахуал «Атомдар мен молекулалар» Молекулалар атомдардың жиынтығы екендігі баршаға да мәлім. Оқушылар сыныптың бос жеріне жиналады. Ойынды жүргізуші «Атомдар!» деп дау
Открыть полную версию