ҚМЖ ӘдебиетАтамұра-4-саб2
«БЕКІТЕМІН» _________________
Білім беру ұйымының атауы
Пәні:
Бөлім:
Педагогтің аты-жөні:
Күні:
Сынып:
Сабақтың тақырыбы:
Оқу бағдарламасына сәйкес
оқыту мақсаты:
Сабақтың мақсаты
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ
Әдебиеттік оқу
Өзім туралы
2сынып
№4сабақ. Мен сүйкімді баламын. Кішілерге қамқор бол.
2.1.5.1–өз ойымен сезімін тірек сөздерді пайдалана отырып жеткізу.
Өлеңді түсініп оқиды;
тірек сөздерді пайдаланып сөйлейді.
Құндылықтар және оның
ЕҢБЕКҚОРЛЫҚ ЖӘНЕ КӘСІБИ БІЛІКТІЛІК
мақсаты: Қыркүйек –
Адам өміріндегі, отбасындағы, қоғамдағы еңбектің
еңбекқорлық және кәсіби
құндылығын түсіну
біліктілік айы
2-апта дәйексөзі: «Жанұям – қорғаным, ата-анам – тірегім!»
Сабақтың барысы
Сабақтың
Педагогтің әрекеті
Оқушының
Бағалау
Ресурстар
кезеңі//
әрекеті
уақыты
Оқушылардың назарын сабаққа
Сабақ
аудару.
тың басы
Жаңа сабаққа оқушылардың
Мақтап, мадақтап
суреттер
5 минут
қызығушылығын ояту.
отыру
Мотивациялық кезеңді
ұйымдастыру.
Айналасымен
Өткенді пысықтау
амандасады
Үй тапсырмасы
Дескриптор:
«Кітап оқу» мәтінін түсініп, жүргізе оқып
Мәтінді жүргізе
Суреттер
келу және мазмұнын айт
оқиды-1б
Тақырыпты ашу
Мазмұнын түсінікті
Ойын жаттығу өткізу
етіп айтады-1б
Үй
Тақырыбы: «Құрмет-ізет»
тапсырмасын
Үлкенгі құрметті және кішіге ізетті
оқып береді
ишарамен, қимылмен көрсет
оқулық
Жаңа тақырып
Құндылық мақсаты: Командада жұмыс Ойын
Сабақ
ойнайды
істей білу
тың
ортасы
Бәрекелді!
Ой шақыру тапсырмасы (сабақ басында):
30 минут
Сұрақтар:
«Сүйкімді бала» дегенді қалай түсінесің?
Қандай баланы қамқор деп айтуға
оқулық
болады?
Сен біреуге қалай көмектестің?
Дескриптор:
Тапсырма:
Өлеңді түсініп
Автормен
Сурет көрсетіңіз (мысалы, үлкен кісіні
оқиды-1б
танысады
қолтығынан демеп жүрген бала).
Мазмұнына
Сұрақ: Бұл бала қандай әрекет жасап
қатысты өз ойын
жатыр? Бұл әрекет дұрыс па?
айта алады-1б
Неліктен?
Автормен танысу
Ұжымдық жұмыс
1-тапсырма
Өлеңді түсініп оқы
«Кішілерге қамқор бол»
Сөздік жұмыс
Жәбірлей көрме- ренжітпе
Өлеңді оқиды
Дескриптор:
Суретке қарап
жұбымен
әңгімелеседі